Seniorer

Det finns inga direkta regler för när man lämnar juniorstadiet och blir seniormedlem (och då får en guldnål). Vissa kriterier kan dock urskiljas:
Man har varit medlem en längre tid, eller man har gjort extraordinära insatser för C4-sällskapet. Gemensamt är dock att man skall vara aktiv i sällskapet.

Seniorer

NamnE-postMobiltelefon
Anders Johnssonas.jon@live.se070-6826583
Anders Mattsonam@c4i.se
Bengt Myhrbergbmyra@live.se
Bertil Nilssonbunilsson@yahoo.se
Bill Hagbergbillhagberg@hotmail.com
Björn Hofferbjorn.hoffer@hotmail.com
Björn Kristofferssonbi.kris@telia.com
Christina Aldrinchristina.aldrin@fmv.se070-7824485
Curt Nordströmcurt.nordstrom@telia.com070-5643555
Douglas Deransderans@comhem.se
Eric Hedström
Göran Brauergobra@bjarenet.com070-5791940
Göran Granberggoran.granberg@telia.com
Göran Kihlströmgoran.kihlstrom@telia.com0760-1408230
Håkan Davidssonhakan.davidsson@combitech.se070-5524211
Håkan Enquisthakan@enquist.se+46-735117800
Håkan Erikssonhakan@zlc.se070-671 02 61
Hans Holmberghans.holmberg@saabgroup.com
Ingemar Widegreningemar.widegren@tele2.se
Ingmar Hanssoningmar.hansson@addon.se
Ingvar Vänmaningvar.vn@telia.com
Jan Flodinjan.flodin@state.se070-2202206
Jan-Erik Gustavsson jan-erik.gustavsson@gapscom.se0706-251900
Lars Ekerbornlaeke@swipnet.se070-7787331
Lars H Franssonlars.h.fransson@telia.com
Magnus Lavmanmagnus.lavman@cim-coach.se070-6150265
Malte Jönsonmalte.jonson@home.se
Mats Olofssonmatsolo@telia.com070-5887804
Mats Perssonmats.2.persson@mil.se070-3114522
Per G Nilssonper.g.nilsson@telia.com070-374 07 47
Per Holmerper@tutus.se
Per Kjellnäsper.kje@telia.com
Per Lundgrenp.e.lundgren@telia.com070-8431412
Per Nilssonper.h.nilsson@mil.se
Per-Arne Perssonpai.persson@telia.com
S. Ingvar Åkersteningvar.akersten@home.se
Sten Kvammesten@kvamme.se
Stig Ramstig.ram@bredband.net070-6378144
Tomas Ahlbergtomas.ahlberg@swipnet.se0708-498548
Torgny Bylundtorgny.bylund@spray.se