Juniorer

När man varit aspirant en tid kan man på årsmötet väljas in som medlem i C4-sällskapet och blir då junior (och får en silvernål).

Juniorer

NamnE-postMobilnummer
Anders Josefssonanders.josefsson@fhs.se070-8457180
Anders Klintänganders.klintang@combitech.se
Anders Ohlssonanders.ohlsson@spray.se
Anders Olssonanders.olsson@jcsys.se076-7858002
Anders Thomassonthomazzon@icloud.com
Arne Norlanderarne.norlander@mil.se
Björn Johanssonbjorn.j.e.johansson@foi.se
Björn Markussonbjorn.marcusson@mil.se
Charlotta Carléncharlotta.carlen@mil.se
Christer Danielssonchrister.danielsson@cede.nu
Christer Perssonchrister.persson@mil.se
Christer Sjöströmchrister.sjostrom@saabgroup.com
Christina Ekenstiernachristina.ekenstierna@mil.se
Claes Sundinclaes.sundin@ownit.nu
Claudia Baisini claudia.baisini@fhs.se
Eje Tilforsejetilfors@bredband.net
Erik Häggblad erhag@me.com
Erik Lyttkens
Eva Senderovitzeva.senderovitz@saabgroup.com
Fredrik Maxénfredrik.maxen@mil.se
Göran Reuterdahl
Isabell Erickson
Jaan Haabmajaan@basesoft.se
Jan Otterström jan.otterstrom@mil.se
Jenny Gustafssonjenny.gustafsson@fmv.se
Jenny Lindoff jenny.lindoff@mil.se
Johan Bendz johan.bendz@fmv.se
Jonas Anderssonjonas.andersson@decisionware.se
Jyrki Kujansuujyrki.kujansuu@saabgroup.com073-4376042
Kent Anderssonkent.andersson@fhs.se
Kent Jacobsson kent.jacobsson@mil.se
Kristin Strömbergkristin.stromberg@fmv.se
Lars Schylberglars.schylberg@saabgroup.com073-4374097
Lennart Nyströmlennart@linnak.se
Lennart Zettergrenlennart.zettergren@milso.se
Maja Hjelm maja.hjelm@fmv.se
Martin Castormartin.castor@geistt.com
Mats Hesselbommats.hesselbom@mil.se
Mattias Bjarme
Michael Edmanedman.michael@telia.com
Micael Grahnmicael.grahn@mil.se
Michael Stoltz
Mikael Krusenbergmikael.krusenberg@combitech.se0734-460225
Mikael Lindberg micke@mijana.se
Patrik Sakurai
Peder Blomqvist
Per Våtzper.vatz@saabgroup.se
Peter Jonssonpeter@pejoit.net
Pär-Åke Anderkranspar-ake.anderkrans@saabgroup.com
Roy Johanssonroy.johansson@mil.se
Sigvard Wisssigvard.wiss@cim-coach.se
Stefan Ekdahl stefan.ekdahl@mil.se
Stig Ekestormstig.ekestorm@gmail.com0700-917708
Stefan Hagdahl
Stefan Nordströmstefan.nordstrom@saabgroup.com
Thomas Nilssonthomas.nilsson@fmv.se
Thomas Drakengren
Torbjörn Ohlssontorbjorn.ohlsson@fmv.se
Tryggve Schreibertryggve@centriclabs.se
Ulf Forssbergulf.forssberg@mil.se
Ulrik Spakulrik.spak@fhs.se
Ulf Zanderulf.zander@comhem.se